You are currently viewing Sinem Sayın – Melek mi, Şeytan mı?

Sinem Sayın – Melek mi, Şeytan mı?

Ütopya Müzik kadrosuna girdiğinden beri sıkı bir çalışma temposuna giren Sinem Sayın video performanslardan sonra, ikinci teklisini dinleyiciye sunuyor.
Yine tavizsiz bir “rock” çalışma. Yüksek bir performans, ateş derecesi yüksek, atarlı bir parça; “Melek mi Şeytan mı?”
Şarkının söz ve müziği sanatçının kendine ait. Düzenlemeler, gitar kayıtları, kayıt, miks, mastering ve “Dolby Atmos Mix”, prodüktörü Ayhan Orhuntaş’a ait. Her zamanki gibi Ali Kerrar Akıncı diğer prodüktör.
Şarkıya ayrıca, mütevazi ama şanına yakışır bir klip de çekildi. Alperen Yekeler’in yönetmenliğinde çekilen klip de şarkı ile aynı anda izlenmeye açılacak. Buradan da anlıyoruz ki Alperen Yekeler ve Sinem Sayın yönetmen-sanatçı ilişkisini gittikçe rayına oturtuyor.

Sanatçı bir yıllık kamp döneminden sonra sahne ve diğer şarkı çalışmalarına hızla devam ediyor. Single’ın çıkacağı 16 Aralık Cuma günü ‘’Ozzy ile Türkçe Rock” programına konuk olacak sanatçı, 20 Aralık Salı akşamı Kadıköy Dorock XL’da sahne alacak. Sahnede gerçekten sürpriz sayılacak konuklar olacak. Bundan sonra da sahne çalışmalarını kesintisiz sürdürecek olan sanatçı, diğer sahne tekliflerini de düşündüğünü söyledi.

Konser günü için çok heyecanlı bir ekip var. Her şeyin akışı değişecek.
Bu konserde olmak isteyenler için bilet adresleri:
Biletino:
https://biletino.com/tr/e-j20/sinem-sayin/?t=googleads%3Futm_source%3Dgoogleads_search&utm_medium=googleads_search&utm_campaign=sinem_sayin&utm_content=24696

Biletix:
https://www.biletix.com/etkinlik/1WLO6/TURKIYE/tr

Sanatçının teklisi de aşağıdaki linklerde aktif olacak:
https://orcd.co/dz98ed4

Leave a Reply